MUTFAK TEZGAHIMutfak tasarımında dikkat etmeniz gereken önemli konulardan birisi de mutfak tezgahı ve dolaplar için kullanılacak malzemedir. Kullanacağınız malzemenin kalitesi, özellikleri ve rengi dekorasyonunuzun kalitesini yakından ilgilendirir. Mutfak tezgahı veya dolabı için kullanılan malzemelerin birçok çeşidi vardır. Tezgahlar için genelde taş, kum ve mermer gibi malzemelerin çeşitli karışımlarından imal edilen ürünler kullanılırken dolaplar için ise ahşaptan imal edilen ürünler kullanılır. Homify ekibi olarak, tezgah seçiminiz için işinizi kolaylaştıracak fikir ve önerileri derledik. Birbirinden güzel örnek tezgah tasarımları ile sunacağımız bilgiler, malzeme seçiminize yardımcı olabilir.Mutfak tezgahlarını, kullanacağınız mutfağa ve stile uygun olarak özel yaptırabilirsiniz. Ayrıca tasarımcılar tarafından çizilip, hazır olarak imal edilen mutfakları alıp kendi mutfağınız düzenleyebilirsiniz.Hangi uygulamayı ya da hangi malzeme ve modeli seçeceğinize karar vermeden önce bulabildiğiniz kadar çok örnek tasarım incelemek seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır

 

Osmanoğlu Mermer size sunduğu sınırsız çeşitlerden mutfağınıza uygun olan tasarımı sizin istediğiniz şekilde düzenleyip mutfağınıza monte edebilir.Sadece Adana’da değil Türkiye’nin bir çok yerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İLETİŞİM

ADRES:
Ceyhan Yolu Üzeri (Asri Mezarlık Yanı) Dedekorkut Mah. 841 sok. No: 65 Yureğir ADANA

TELEFON:
0322 323 13 13

CEP TELEFONU:
0533 598 69 67

E-POSTA:

info@osmanoglumermer.com

Hakkımızda

O smanoğlu Mermer olarak Adana Mermer bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Bağlantılar